Dresy piłkarskie adidas czy Nike? Porównujemy!

Adidas i Nike to prestiżowe i bardzo znane marki, które są głównie znane z odzieży i sprzętu sportowego. Na rynku są od lat i konkurują ze sobą, aby pozyskać klientów. Prześcigają się w różnego rodzaju rozwiązaniach, designach oraz opcjach kolorystycznych. Dotyczy to wszystkich produktów. Oczywiście każdy ma swoje własne wymagania oraz ulubioną firmę, która produkuje ubrania dla sportowców. W tym artykule dowiesz się wszystkiego o dresach piłkarskich tych dwóch marek. Które lepiej wybrać? Które są bardziej dostosowane do uprawiania sportu, jakim jest piłka nożna? Czy lepsze okażą się dresy piłkarskie adidas czy może Nike? Jeśli się nad tym zastanawiasz to artykuł idealny dla Ciebie! 

Dylemat każdego sportowca – czyli którą markę wybrać 

Jeśli chcesz, aby odzież sportowa, w tym przypadku dresy piłkarskie służyły Ci przez długi czas, na pewno sprawdzisz je w Internecie (https://www.11teamsports.pl), porównasz opinie oraz wybierzesz styl, oraz fason idealny dla siebie. Podjęcie odpowiedniej decyzji może być trudne, jeśli zależy Ci na dobrej jakości. Obie firmy od lat są na czele, jeśli chodzi o produkcję odzieży sportowej. Każda oferuje najlepsze rozwiązania oraz dobrej jakości materiał dla swoich klientów. Przyciągają nowoczesnym wyglądem, kolorami oraz technologiami, które wykorzystują w produkcji. Dlatego pytanie brzmi – jak dokonać odpowiedniego dla siebie wyboru? Przede wszystkim musisz pamiętać, aby dresy piłkarskie podobały się Tobie. To ty będziesz w nich ćwiczył na każdym treningu. Postaw swoją wygodę i komfort na pierwszym miejscu. Zaraz dowiesz się więcej o dresach firmy Nike oraz Adidas. 

Dresy piłkarskie Nike 

Pierwszą zaletą dresów piłkarskich od Nike (https://www.11teamsports.pl/category/odziez-pilkarska-meska-bluzy) jest to, że są one wykonane z elastycznego materiału, który odprowadza pot. Dlatego też wilgoć nie będzie stanowiła problemu podczas treningu piłkarskiego. Co więcej, zapewni to Twojej skórze suchość oraz komfort. Materiał nie będziesz przyklejał się do ciała, gdyż będzie cały czas suchy. Bluzy są dopasowane do ciała i nie krępują ruchów podczas treningu. Posiadają rozsuwane kieszenie, które nadadzą się do przechowywania akcesoriów. Dresy piłkarskie Nike są dostępne w różnych fasonach. Jeśli chodzi o spodnie, to możesz wybrać te ze zwężanymi nogawkami lub ze ściągaczami na dole. Dzięki takim nogawkom będziesz mógł swobodnie poruszać się na boisku. Niektóre modele zostały wyposażone w zamki w okolicy kostek, które zapewniają większy przepływ powietrza. Jeśli jesteś prawdziwym fanem piłki nożnej, na pewno wybierzesz dresy piłkarskie Nike. Dlaczego? W swojej ofercie mają produkty z oficjalnym logo popularnych klubów piłkarskich np. FC Barcelona, Paris Saint-Germain czy też Liverpool FC. W takim stroju na pewno poczujesz się jak profesjonalny piłkarz. 

Dresy piłkarskie adidas

Jeśli chodzi o bluzy to producent zadbał o to, aby każdemu piłkarzowi trenowało się wygodnie. Wyposażone zostały w technologię AEROREADY , która pochłania wilgoć i zapewnia suchość oraz komfort podczas każdego treningu. Model dostosowuje się do każdej sylwetki, przez co nie krępuje ruchów. Stawiany kołnierzyk chroni przed zimnymi podmuchami powietrza. Spodnie są dostępne w różnych modelach, najczęściej możesz jednak spotkać też ze zwężanymi nogawkami, które zapewnią Ci dodatkowe ogrzanie podczas treningu piłkarskiego. Dresy piłkarskie adidas dostępne są w różnych fasonach i wariantach kolorystycznych. Materiał posiada dużą zawartość bawełny, przez co są one miękkie i wygodne. Możesz także wybrać model z szybkoschnącą tkaniną, która nadaje się perfekcyjnie podczas deszczu. Firma Adidas tak samo jak Nike posiada w swojej ofercie dresy piłkarskie adidas z logo znanych klubów piłkarskich np. Manchester United czy Arsenal Londyn. 

Dresy piłkarskie adidas czy Nike?
Którą markę wybrać? – Nike vs Adidas https://shop19.shopsoutlet2021.ru/content?c=nike%20vs%20adidas%20shoes&id=30

Które dresy wybrać – Nike vs adidas.

Zapresensowaliśmy Ci charakterystykę dresów piłkarskich obydwu marek, jednak odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna. Każdy ma swoje upodobania i priorytety jeśli chodzi o wybór odzieży sportowej. Obie firmy “stają na głowie”, aby zaspokoić wszystkie wymagania klienta. Dlatego też sam powinieneś podjąć decyzję, które rozwiązania, materiał czy wzór proponowany przez marki najbardziej Ci odpowiada. Powinieneś sugerować się przede wszystkim wygodą, gdyż to ona jest najważniejsza. Wybierz dresy piłkarskie odpowiednie dla siebie, ponieważ to TY będziesz w nich ćwiczył, zdobywał gole dla swojej drużyny i wygrywał.